Vyhledávání


Koncerty

FROZEN FEST

04.02.2011

Aktuality

Sněhuláci všech kapel, spojme se! aneb FROZEN FEST se blíží

29.01.2011 17:44

Za necelý týden 4.2.2011 se mají sloni v liberecké Zoo opět na co těšit!

Na zahradě Lidových sadů totiž proběhne (jako každý rok) druhý ročník našeho podomácku vyrobeného zimního FROUZEN FESTu. Ti z vás, kdo se byli podívat v létě na teplého bratra tohoto festivalu, ví, že kromě skromných kapel se zde užije spousta legrandy, a ti z vás, kdo se byli podívat minulý rok, ví, že hraní v zimě je tak.....romantické....

Proto neváhejte, oblečte si teplé spodky a přijďte v hojném počtu.

Jako malou hudební pozvánkou je záznam z vysílání rádia Dobrý den v pořadu Liberec vyhrává, kde uslyšíte všechny kapely, co letos pod širým nebem zahrají. A mimo jiné je to také první zvěst Raquilly v éteru!    

frozen fest

Těšíme se na všechny příchozí

Vaši sněhuláci

Instrumentálně personální změny

28.12.2010 13:28

Už to nějaký ten pátek bude, ale v kapele se stalo hned několik zásadních instrumentálně personálních změn! V prvé řadě nám odjel kytarista Ondra - náš intelektuální mecenáš, tichá voda nebo ještě lépe půlroční kanaďan. Ale neopustil nás jen tak s holým pozadím, nýbrž nám sehnal záskok v podání něžné ultra rockové Jitky, která snadno překonává všechny nástrahy našich starých a oprýskaných písniček.

Další změna na seznamu se může zdát jako naprosté šílenství, na které by si netroufla ani tak známá a věhlasná kapela jako je Zákal! A to výměna bubeníka za kytaristu a naopak. Jestli nevěříte, že to bude fungovat, přijďte se podívat a obdivujte nemožné...

Vaše R.

Raquilla se Zákalem ve stopách Rolling Stones!

14.11.2010 10:28

A je to opět tady! Raquilla a její velký bratr Zákal se opět utkají o přízeň pražských diváku na Strahově blok č.10! Velké klání se koná v pondělí 15.11. od 19:30. Tak se osmělte a vstupte na pekelnou půdu ČVUT.

Těšíme se na vás

vaši Raquillaci

Fotky z Frozenfestu

15.09.2010 12:43

Fotky, co jsme našli různě po netu najdete na odkazech níže. Děkujeme všem pilným fotografům :)

https://eska.rajce.idnes.cz/Letni_Frozen_fest/

https://picasaweb.google.cz/havelka.honza/LetniFrozenFest#

konec dobý všechno dobrý

09.09.2010 15:46

Tak to máme konečně za sebou. Letošní teplý bratr zimního Frozenfestu se opravdu vydařil. Děkujeme všem za účast, zejména pak odvážným sportovcům, kteří nasadili vlastní svaly, aby zvítezili v pivní olympiádě. Těšte se v blízké době na fotky a také na zimu, protože v zimě to pořádně rozehřejem!!!

Vaši hudební kamarádi

1 | 2 | 3 | 4 >>